skip to Main Content
Sale

Mixer AD Immersione 220W

Valutato 0 su 5
(be the first to review)

8900 L

Motor i fuqishëm 220 W Shpejtësi e lartë e rrotullimit prej 20,000 rpm
Për grirjen dhe copëtimin e ushqimit
Dorezë me formë ergonomike
Blender me një gjatësi 160 mm
Fundi i mbrojtjes së spërkatjes 75 mm
Pastrim dhe mirëmbajtje e lehtë

Descrizione

Mixer profesional për përdorim profesional ose në shtëpi! #superoferta

Marka e mirënjohur italiane #restoitalia e gjeni vetëm në showroomin me të ri në Tiranë, @piugelbalcani !!!

Mixer AD Immersione 220W vjen me një ofertë fantastike vetëm prej 8.900 ALL!

Recensioni

Ancora non ci sono recensioni.

Solamente clienti che hanno effettuato l'accesso ed hanno acquistato questo prodotto possono lasciare una recensione.

Back To Top