skip to Main Content
Sale

Planetary Mixer FP 107

Valutato 0 su 5
(be the first to review)

47900 L

Rezistent ndaj gërvishtjeve.
Tas, grep, rrahës dhe lëvizje çeliku inox AISI 304.
Koka që ngrihet.
Rrjeti mbrojtës i tasit AISI304.
Vegla dhe tas me mekanizëm të shpejtë të zhbllokimit.
Rregullatori elektronik i shpejtësisë, trançimi me ingranazhe dhe rrip.
Pajisjet standarde: tas, grep, rrahës dhe lëvizje.

Descrizione

Jepini biznesit tuaj, pasionin që meriton! #superoferta

Marka e mirënjohur italiane #restoitalia e gjeni vetëm në showroomin me të ri në Tiranë, @piugelbalcani !!!

Planetary Mixer FP 107 vjen me një ofertë fantastike vetëm prej 47.900 ALL

Recensioni

Ancora non ci sono recensioni.

Solamente clienti che hanno effettuato l'accesso ed hanno acquistato questo prodotto possono lasciare una recensione.

Back To Top