skip to Main Content
Sale

Planetary Mixer FP 107

Vlerësuar me 0 nga 5
(be the first to review)

47900 L

Rezistent ndaj gërvishtjeve.
Tas, grep, rrahës dhe lëvizje çeliku inox AISI 304.
Koka që ngrihet.
Rrjeti mbrojtës i tasit AISI304.
Vegla dhe tas me mekanizëm të shpejtë të zhbllokimit.
Rregullatori elektronik i shpejtësisë, trançimi me ingranazhe dhe rrip.
Pajisjet standarde: tas, grep, rrahës dhe lëvizje.

Përshkrim

Jepini biznesit tuaj, pasionin që meriton! #superoferta

Marka e mirënjohur italiane #restoitalia e gjeni vetëm në showroomin me të ri në Tiranë, @piugelbalcani !!!

Planetary Mixer FP 107 vjen me një ofertë fantastike vetëm prej 47.900 ALL

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Back To Top